Dokąd chcesz pojechać?
Toruń
2 gości Edytuj

Aktywne filtry

Hostele
Noclegi Toruń

Toruń jest miastem położonym w województwie kujawsko-pomorskim. Doskonale zachowane zabytki miasta nadają miejscowości niepowtarzalny urok. Turyści decydujący się odwiedzić Toruń mogą przyjrzeć się typowej średniowiecznej architekturze i poznać smak przepysznych pierników. Wielość atrakcji i urokliwość miasta przyciąga rokrocznie wielu odwiedzających. Wraz z rozwojem turystyki rozbudowuje się szeroka sieć noclegów.

Noclegi w Toruniu

Zastanawiasz się jak szybko i skutecznie znaleźć nocleg odpowiadający Twoim potrzebom. Nie chcesz marnować wielu godzin na przeglądaniu niezliczonych ofert noclegowych. W portalu noclegowym e-wczasowicz.pl znajdziesz najlepsze, wyselekcjonowane oferty atrakcyjnych miejsc noclegowych w Toruniu. Sam zdecyduj czy spędzisz swój urlop w ekskluzywnym hotelu czy przytulnym hostelu.

Toruń - zabytki i noclegi

Malownicze miasto Toruń stanowi wspaniałą atrakcję, zwłaszcza dla tych, którzy doceniają zabytkową gotycką architekturę. Fantastycznie zachowane ceglane budowle, Zamek Krzyżacki i niekończące się labirynty brukowanych uliczek, sprawiają, że wizyta w tym mieście przypomina podróż w czasie. Oprócz zabytków miasto to słynie z najsmaczniejszych pierniczków w kraju. Będąc w Toruniu warto nie tylko spróbować tego specjału, ale także odwiedzić muzeum piernika, gdzie można bliżej poznać tajniki jego przygotowania. Toruń znany jest także jako miasto najsłynniejszego polskiego astronoma - Mikołaja Kopernika, dlatego też to właśnie tu znajduje się jedno z najnowocześniejszych obserwatoriów astronomicznych w Polsce.

20
od 100 PLN

Hostel Imbir

Hostele, 87-100 Toruń , Prosta 2 mapa
Blisko centrum Tanie noclegi Wolne Pokoje

Wybierz ulicę