menu

Willa Green House noclegi Gdańsk, Pensjonaty

Opis obiektu:

 Zapraszamy Państwa do nowej , komfortowej willi GREEN HOUSE . Wysoki standard w konkurencyjnej cenie - oto nasze motto . Do dyspozycji gości mamy 15 pokoi : 1 , 2 oraz 3 - osobowych z łazienkami . Każdy z pokoi wyposażony jest w telewizję kablową i naprawdę szybki internet ( wifi i stałe łącze ). Jednorazowo jesteśmy w stanie zakwaterować 30 osób . W cenę noclegu wliczone jest bogate i smaczne śniadanie jak również bezpłatny dozorowany parking . Willa posiada znakomitą lokalizację , co zapewnia szybko dojazd do Starówki Gdańskiej ( ok. 7 minut ) jak również trójmiejskiej obwodnicy ( ok. 5 minut ) .

Zapewniamy spokój oraz miłą domową atmosferę . Kto raz przyjedzie , zawsze będzie wracał do willi GREEN HOUSE - tak przynajmniej twierdzą nasi dotychczasowi goście !

NOWOŚĆ ! Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych kontrahentów, od niedawna , dodatkowo , wprowadziliśmy ofertę " TANI NOCLEG " - skierowaną do firm , grup turystycznych , jak również wieloosobowych rodzin . Łóżko w kwocie 40 zł. / osoba / doba hotelowa w pokojach 4 - osobowych . Do dyspozycji gości w tej opcji zakwaterowania jest : duża , wyposażona kuchnia , jadalnia , lodówka , kuchenka mikrofalowa , stół do ping ponga , łazienki . W tym wariancie jednorazowo możemy przyjąć od min. 3 osób do 14 .

Serdecznie zapraszamy !

Cennik

pokój 1-osobowy 110 zł
pokój 2-osobowy 150 zł.
pokój 3-osobowy 190 zł.
TANI NOCLEG 40 zł.
pokój 4-osobowy 160 zł.
pokój 5-osobowy 200 zł.
dostawka 30 zł.

Odsłon: 28643

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *