menu

u Duraja noclegi Sól Kiczora, Agroturystyka

 • Adres:
  ul. 191b , 34-370 Sól Kiczora
 • Województwo:
 • Rodzaj noclegu:
  Agroturystyka
 • W regionie:
 • Telefon:
  512107798
 • Najniższa cena:
  25 zł
 • Najwyższa cena:
  40 zł
 • Ilość miejsc:
  17
 • Ilość pokoi:
  4

Opis obiektu:

Ośrodek "U Duraja" znajduje się w przepięknej dolinie w otoczeniu gór ,lasów i rzek. Powierzchnia obiektu 6500 metrów kwadratowych na których znajduje się : -szałas z miejscem do grilowania -piaskownica dla dzieci -huśtawka -boisko do siatkówki W okresie wakacyjnym organizowane są liczne festyny rozrywkowe i biesiady w naszej gminie Rajcza jak i sąsiednich Milówka,Ujsoły,Koniaków. Dla tych którzy chcą odpocząć od 4 kółek mogą skorzystać z pkp (150m) pks (100m) od ośrodka, lub rozpalić sobie ognisko w ogrodzie i opocząć na swój własny sposób. W okresiesie jesiennym,korony drzew "pomalowane są różnymi barwami" a niebo jest błękitne. Spacerując po okolicznym lesie obfitującym w grzyby,jagody i inne owoce lasu,można obserwować otaczająca nas przyrodę. Także zima nieustępuje lata,liczne pagórki i wyciągi narciarskie dodają rozrywek. W sąsiedztwie znajduje się szkółka narciarska z wypożyczalnia nart dla tych którzy stawiają pierwsze kroki. W pobliżu znajduje się 6 wyciągów narciarskich od 400 do 1400m, z trasami o różnym stopniu trudności. Panują tutaj wyśmienite warunki do odpoczynku, zarówno dla tych którzy szukają ciszy i spokoju, jak i dla tych którzy pragną aktywnie spędzić czas. Blisko granicy polsko-słowackiej znajdują się źródła geotermalne. Ośrodek jest czynny cały rok w lecie zapewnia atrakcje dla turystów ,a zima tym którzy szukają wrażeń zimowych.
obok obiektu znajdują się wyciągi narciarskie,oraz wiele innych o różnej skali trudności.
Obiekt posiada pokoje 2,3,4,5,3 -osobowe ,każdy z łazienką i WC w pokojach RTV czajnik sztućce.Bezprzewodowy internet WI-FI na terenie całego obiektu.
Cicha miejscowość zapewnia odpoczynek i relaks i bezpośredni kontakt z przyrodą oraz ze zwierzyna którą można zobaczyć o różnej porze.
Atrakcje
Koniaków - Muzeum koronek 12/km
Żywiec- Browary Żywieckie 26 km
Ustroń-Kolejka krzesełkowa na Czantorie 43 km
Źródła termalne w Martinie 80 km(Słowacja)
Baseny termalne w Oravicy 40 km(Słowacja)
Zapraszamy!!

Odsłon: 10936

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *