menu

Osrodek Wypoczynkowy MARYSIENKA noclegi Przysucha, Ośrodki wypoczynkowe

Opis obiektu:

Ośrodek Wypoczynkowy w Toporni k/Przysuchy oferuje miejsca w swoim obiekcie w domkach 3-6 osobowych (1 lub 2 pokojowych), z łazienkami. Domki ogrzewane, obiekt całoroczny.


Ośrodek położony jest na terenie ekologicznie czystym, z daleka od miast przemysłowych w dużym kompleksie leśnym (Wzgórza Koneckie). Dysponujemy sztucznym zbiornikiem wodnym o pow. 5 ha usytuowanym w górnym biegu rzeki Radomki z II-ą klasą czystości wody.


Topornia leży w odległości ok. 60 km od Gór Świętokrzyskich. Istnieje możliwość organizowania niedrogich i atrakcyjnych wycieczek do Chęcin, Oblęgorka, Zagnańska, Jaskini „Raj", Św. Krzyża, Kazimierza n/Wisłą, Czarnolasu, Puław i Warszawy. Nieocenioną atrakcją będzie wyjazd na pływalnię „Perła"w Nowinach. Dysponujeny 150-ma miejscami noclegowymi w 34 domkach murowanych z pełnym węzłem sanitarnym. Na miejscu istnieje możliwość korzystania ze sprzętu wodnego na terenie kąpieliska, bilardu, dyskoteki, gier zręcznościowych, boiska, placu zabaw i świetlicy, koncerty zespołów, konie, ryby, grzyby.


Na ternie ośrodka powstał skate park o pow. ok 1000m2, a w odległości 2,5 km nowa hala sportowa, wybudowana zgodnie ze standardami UE z boiskami, siłownią, biczami wodnymi, scianą wspinaczkową itp


Więcej informacji i zdjęcia na naszej stronie www.topornia.pl

Cennik

w sezonie (wakacje) 22 zł
wyżywienie całodzienne 25-28zł
obozy, kolonie, grupy zorganizowane 35-45zł z wyżywieniem
przed i po sezonie od 15 zł

Odsłon: 62159

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *