menu

Ośrodek SILESIANA noclegi Lubliniec Kokotek, Ośrodki wypoczynkowe

Opis obiektu:

Zespół obiektów malowniczo położonych nad jeziorem Posmyk, wśród rozległych lasów lublinieckich, w niewielkiej odległości (350 m) od trasy nr 11, Katowice-Poznań. Piękna i spokojna okolica stwarza doskonałe warunki do wypoczynku. Hostel położony pomiędzy Tarnowskimi Górami (24 km), a Lublińcem (8 km), posiada połączenia komunikacyjne z Częstochową                i Katowicami. W okolicy znajduje się wiele obiektów i zabytków godnych zwiedzenia: Kopalnia Zabytkowa i Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach,  Pałac w Rybnej,  siedziba Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" w Koszęcinie, zabytkowy kościółek w Koszęcinie, zespół pałacowy              w Brynku i Tworogu, zabytki Lublińca,  stadnina koni w Zbrosławicach, zamek w Kochcicach, Pałac Kawalera w Świerklańcu,  Park Wodny w Tarnowskich Górach.

Od nas blisko do Ostrawy/CR ok. 100 km, do Sportowej Doliny w Bytomiu 32 km oraz do znanych w Polsce targów staroci w centrum Bytomia 38 km, do Krakowa 150 km.

Cennik

Usługi hotelowe - pokoje 2-osobowe 110 zł z dwoma śniadaniami 140 zł ; pokoje 1-osobowe 90 zł ze śniadaniem 105 zł ; pokoje 4-osobowe 160 zł ze śniadaniami 220 zł ; apartament "Euro360 zł z dwoma  śniadaniami 390 zł . Grupom, rodzinom -  proponujemy pobyt w czasowy  w pokojach wieloosobowych  w cenie 85 zł/osobę. Usługi gastronomiczne - śniadanie hotelowe od 15 zł - całodzienne wyżywienie (3 posiłki) 45-55 zł . Kuchnia polska, regionalna, wegetariańska. Oferta specjalna - wczasy (min. 3 dni) 85/dobę (nocleg + wyżywienie) - kolonie letnie 55/dobę (nocleg + wyżywienie) - zielone szkoły 55/dobę (nocleg + wyżywienie).  Do dyspozycji hala sportowa i boiska otwarte. Podane ceny zawierają podatek VAT .

Komunikacja

Dojazd :

- od strony Tarnowskich Gór 7 km od m. Tworóg skręt w prawo zaraz za przystankiem PKS         / drugi napis Kokotek/;

- od strony Lublińca 7 km od centrum kierunek Bytom skręt w lewo przed przystankiem PKS      / pierwszy napis Kokotek/;

- ścieżka rowerowa z Lublińca;

- taksówki sprzed dworca PKS/PKP;

Odsłon: 58172

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *