menu

Pokoje Gościnne na Głodówce noclegi Bukowina Tatrzańska, Pokoje gościnne

Opis obiektu:

Witamy na naszej stronie. Oferujemy, 3 pokoje 2-osobowe, z dostawką, 1 pokój 3-osobowy oraz 1 pokój 4-osobowy, wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorami i balkonami, z widokiem na góry. W pokojach ponadto znajdują się radia, czajniki elektryczne, szklanki, talerze, sztućce.  Prowadzimy wyżywienie (dużo potraw regionalnych). Koło domu jest parking, miejsce zabaw dla dzieci, grill, ognisko. Zimą oferujemy pomoc przy zorganizowaniu kuligów. W odległości 500m. od naszego domu (w kierunku Bukowiny T.) jest wyciąg narciarski, a do Polany Palenicy (Morskie Oko) jest tylko 6km.
"Głodówka" znajduje się na trasie Bukowina Tatrzańska - Łysa Polana, jest to miejsce z najpiękniejszą panoramą na Tatry. Rozpościera się stąd 80 kilometrowy widok na Tatry Bielskie, Wysokie i Zachodnie.
"Polana Głodówka" - bo tak jest nazywana, to bardzo urokliwa, spokojna polana, są tu tylko 4 domy, ośrodek "ZHP", gdzie znajduje się restauracja i kawiarnia. 400m. dalej jest tzw. "Bigosówka" gdzie serwowane są wspaniałe pstrągi! W Bukowinie Tatrzańskiej (4km.) w grudniu 2008 roku zostaną otwarte baseny geotermalne, najnowocześniejsze w europie.
Prosimy o kontakt telefoniczny.
Serdecznie zapraszamy.

Cennik

Atrakcje turystyczne

Sabałowe Bajania, Karnawał Góralski w Bukowinie Tatrzańskiej 5 km
Termy w Bukowinie Tatrzańskiej 4 km
Wyciągi narciarskie na Głodówce 500 m
Kompleks Narciarski ,,Małe Ciche-Zgorzelisko" 5 km

Komunikacja

Bukowina Tatrzańska 4 km
Białka Tatrzańska 7 km
Zakopane 17 km
Słowacja 5 km

Odsłon: 24824

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *