menu

Ośrodek Wypoczynkowy noclegi Lewin Kłodzki, Ośrodki wypoczynkowe

Opis obiektu:

 Ośrodek Wypoczynkowy „MARIA” - to kompleks składający się z 3 budynków całorocznych i dziewięciu sezonowych domków kempingowych, położonych na terenie gminy Lewin Kłodzki.

Ośrodek Wypoczynkowy „MARIA” dysponuje 132 całorocznymi miejscami noclegowymi w 3 obiektach w pokojach 2-3-4-5-osobowych z łazienkami i umywalkami oraz 45 miejscami w domkach kempingowych (4-5-osobowe z łazienkami). Obiekt wyposażony jest w świetlice, kawiarenkę, kuchnię i stołówkę (jednorazowo mieści 160 os.). Na terenie Ośrodka wydzielone są miejsca na ogniska i gry zespołowe. Teren Ośrodka jest bezpieczny, ogrodzony. Atrakcyjność bazy podnosi teren rekreacyjny wokół Ośrodka, bezpośrednie sąsiedztwo szlaków turystycznych, zalewu rekreacyjnego, w odl. ok. 1 km pełnowymiarowa hala sportowa, w odl. ok. 500m odkryty basen kąpielowy, przejście graniczne Kocioł-Oleśnica ok. 1km (Czechy).
Atutem Ośrodka jest jego położenie wśród przyrody, czystego powietrza, z dala od uczęszczanych ulic i zadymionych miejsc, a jednocześnie zaledwie 2 km od głównej międzynarodowej drogi nr 8 (Praga - Wrocław - Warszawa). Wokół obiektów rozciągają się Wzgórza Lewińskie, Taszowskie, Góry Orlickie – które stwarzają możliwość czynnego wypoczynku.

Gmina Lewin Kłodzki to miejscowość z najstarszą metryką regionu Ziemi Kłodzkiej. Jest dobrą bazą wypadową do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc położonych od Lewina w odległości od 5 do 28 km. Lewin Kłodzki sąsiaduje z Kudową Zdrój i Dusznikami Zdrój, w niedalekiej odległości znajduje się Karłów, Wambierzyce, Radków, Polanica Zdrój, Kłodzko – stolica regionu, Złoty Stok, Kletno. Każda z wymienionych miejscowości posiada specyficzny klimat. Ośrodek stanowi również doskonały punkt wypadowy do Republiki Czeskiej - Nachod, Nove Mesto, Opocno, Adrspaskie Skały, Teplice, Broumov, Dvur Kralove, Praga.

Zimą panują dogodne warunki do uprawiania aktywnego wypoczynku: narciarstwa biegowego, sanny, kuligów, wyciągi narciarskie - Zieleniec  (PL), Olesnice w Orlickich Horach, Destna (Cz)


 

Obiekty w pobliżu

Zabytki 100m
Pole golfowe 13km
przejście turystyczne Kocioł - Olesnice/Czechy 1km
ZOO 30km
Basen plenerowy 500m
Siłownia 6km
Stadnina koni 6km
Restauracja 6km
Kręgielnia 6km
Kort tenisowy 6km
Kino 6km
Basen kryty 6km
przejście turystyczne Kudowa-Nachod/Czechy 7km
Hala sportowa 800m
Sklep 900m
Dyskoteka na terenie
Boisko na terenie
Wyciąg narciarski od 4km do 15km
Staw rybny w sąsiedztwie
Kościół w sąsiedztwie
Kąpielisko w sąsiedztwie
szlaki turystyczne w sąsiedztwie

Odległość od Ośrodka tylko 4,5km (7minut jazdy samochodem), warunki na stoku -wejdz na stronę:) www.skiolesnice.pl lub 12km do Zieleńca -www.zieleniec.pl

Komunikacja

Dojazd własny samochodem: Droga międzynarodowa Nr 8 1 km
Lotnisko: Wrocław lub Praga 120/150 km
Lewin Kłodzki: Stacja PKP na trasie Kłodzko-Kudowa 2 km
Stacja PKS - Kudowa Zdrój 6 km
Taxi - Kudowa Zdrój 6 km
Lewin Kłodzki: Przystanek PKS na trasie Kłodzko-Kudowa 800 m

Odsłon: 55455

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *