menu

Pokoje w Bieszczadach - Jaś i Małgosia noclegi Orelec, Agroturystyka

Opis obiektu:

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wypoczynek do miejscowości Orelec, doskonałej bazy wypadowej w Bieszczady. Posiadamy pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami, kuchnią z pełnym wyposażeniem, TV - sat, Pokoje posiadają oddzielne wejście. Oferujemy również pobyt w niezależnym mieszkaniu (3 os, pokój, łazienka, wyposażona kuchnia). Całość ogrodzona z parkingiem, boiskiem do siatkówki, miejscem na grilla i ognisko placem zabaw dla dzieci, dużym tarasem widokowym.


Atrakcje

Nasz nowo wybudowany domek położony jest na skraju lasu, przy trasie prowadzącej do Soliny. Piękne góry, zielone lasy z wytyczonymi szlakami spacerowymi, grzybami i jagodami, a także bliskość jeziora Solińskiego, sprawiają, że każdy z naszych gości znajdzie coś dla siebie.

 

Dodatkowo posiadamy.
Zakwaterowanie w osobnym obiekcie, z osobnym wejściem: pokój, kuchnia, łazienka, TV. Pełne wyposażenie. Możemy tam zakwaterować 3 osoby jednocześnie.

Posiadamy dwa takie obiekty.

 Dodatkowe informacje
- Istnieje możliwość nabycia nabiału, świeżych warzyw i owoców.
- Cena: 20-25 zł/osoba/doba w zależności od sezonu i długości pobytu.
- Możliwość pomocy w zorganizowaniu wycieczki do Lwowa.Przy kontakcie telefonicznym prosimy powoływać się na serwis e-nocleg.pl

Atrakcje turystyczne

Kamień Orelecki 1500 m
Stawy 200 m
Stadnina koni 3 km
Zalew Soliński 7 km

Obiekty w pobliżu

Sklep 1300m
Kościół 1300m
Bar / Zajazd 200m

Komunikacja

Przystanek PKS 1300m

Odsłon: 41085

Zapytaj o nocleg: 013 461 86 10