menu

Hotelik Na Zdrowiu noclegi Łódź, Pokoje gościnne

Opis obiektu:

Hotelik znajduje się w cichej okolicy obok parku na Zdrowiu, a więc blisko ZOO, Ogrodu Botanicznego, najnowszego w Polsce akwaparku Fala, lunaparku, dworca Łódź Kaliska, stadionu ŁKS, Atlas Areny
Do ulicy Piotrkowskiej i Manufaktury jest ok. 4 km ( ok.12-15 minut tramwajem nr 9 lub 43). Na lotnisko Lublinek jest ok. 5 km, podobna odległość na teren Targów.
Pokoje dwuosobowe ( jedno podwójne albo dwa pojedyncze łóżka) i trzyosobowe z łazienką. Również do wykorzystania pojedynczego. Ponadto w pokojach znajduje się telewizor i radio, a w pobliżu aneks kuchenny. Nie prowadzimy usług gastronomicznych (śniadań).

Ze względu na położenie, Hotelik szczególnie polecany jest osobom pragnącym ciszy i wypoczynku oraz uczestnikom imprez w Atlas Arenie, a mniej amatorom życia nocnego w centrum.

Recepcja czynna w godzinach 7.00 - 22.00 ( inne godziny po ustaleniu telefonicznym). Doba hotelowa trwa od godz.14.00 do 10.00 ( możliwe przedłużenie po uzgodnieniu).
Opinie gości oraz inne informacje można zobaczyć także na stronie http://www.booking.com/hotel/pl/hoteliknazdrowiulodz.pl.html

Cennik

Pokój dla jednej osoby 80
Pokój dwuosobowy z jednym podwójnym łóżkiem 90
Pokój dwuosobowy z dwoma łóżkami 90
Pokój trzyosobowy z trzema łóżkami 110
Parking na terenie zamkniętym 10

Obiekty w pobliżu

Ogród botaniczny, ZOO, Lunapark 400
Ul. Piotrkowska 4000
Aquapark Fala 900
Stadin ŁKS 2000
Manufaktura 3500
Dworze Łódź-Kaliska 2000

Odsłon: 37224

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *