menu

"Nad Zatoką" noclegi Bryzgiel, Pensjonaty

Opis obiektu:

Jezioro, las, rowery, żaglówki, grzyby, ryby!!!

 Urokliwe położenie pensjonatu "Nad Zatoką" w miejscowości Bryzgiel w otoczeniu Wigierskiego Parku Narodowego, stanowi idealne miejsce do udanego wypoczynku!

Jeśli chcą Państwo odpocząć od miejskiego zgiełku oraz tłoku na plażach i ulicach, zapraszamy do naszego kameralnego, komfortowego pensjonatu położonego nad samym brzegiem przepięknego jeziora Wigry.

Pobyt umilą Państwu skowronki, które pięknie śpiewają od samego rana:)

Oferujemy Państwu pokoje 2 i 3-osobowe oraz apartament o wysokim standardzie hotelowym, każdy z łazienką (ręczniki), TV, lodówką 

Do dyspozycji gości m.in. parking na ogrodzonej posesji, grill bar w ogrodzie (w sezonie), sauna, bar dzienny, internet bezprzewodowy, profesjonalne masaże, leżaki plażowe, plac zabaw dla dzieci, możliwość wypożyczenia rowerów, możliwość wędkowania, w okolicach liczne szlaki piesze, przepiękne krajobrazy, przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym. 

W okolicy Klasztor Wigierskich Kamedułów, możliwość wypożyczenia żaglówki (ze sternikiem lub bez), jednodniowe spływy kajakowe, rejsy statkiem, bary z domowym jedzeniem, stadnina koni... Bliskie sąsiedztwo Litwy umożliwia wycieczki do m.in. Wilna i Kowna oraz do wspaniałego Aquaparku w Druskiennikach - ok. 70km:)

Zapraszamy serdecznie:)

Cennik

pokój dwuosobowy mniejszy 190 zł
pokój dwuosobowy większy 220 zł
dostawka 65 zł
apartament 260 zł

ceny obejmują nocleg ze śniadaniem w formie szwedzkiego stołu

Atrakcje turystyczne

Atrakcje Suwalszczyzny

"Suwalszczyzna, kraina piękna jak baśń"

 Poza licznymi atrakcjami przyrodniczymi, Suwalszczyzna to także miejsca, które warto odwiedzić: Klasztor Kamedułów w Wigrach, ruiny Pałacu Paca w Dowspudzie, Smolniki, słynne największe w Polsce wiadukty kolejowe w Stańczykach, Cisowa Góra, Głazowisko Bachanowo, Cmentarzysko Jaćwingów.

  Szczególnie wartą uwagi atrakcję turystyczną Suwalszczyzny stanowi Kanał Augustowski. Jest to bezcenne, unikatowe w skali europejskiej dzieło budownictwa wodnego z pierwszej połowy XIX wieku. Kanał augustowski ma 101 km długości i 18 śluz murowanych. Stał się on częścia wyjątkowego, malowniczego i łatwego szlaku wodnego Czarnej Hańczy.

 W oddalonym o ok. 17km Augustowie mogą Państwo skorzystać ze słynnego wyciagu nart wodnych, czy popłynąć w rejs statkiem.

W Bryzglu proponujemy wynajem żaglówki (ze sternikiem lub bez), jedno lub dwudniowe spływy kajakowe, przejażdżki bryczką, przejażdżki kolejką wąskotorową po Wigierskim Parku Narodowym.
Bliskie sąsiedztwo Litwy umożliwia wycieczki do m.in. Wilna i Kowna oraz do wspaniałego Aquaparku w Druskiennikach - ok. 70 km.

Odsłon: 21244

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *