menu

Medyk noclegi Jantar, Ośrodki wypoczynkowe

Opis obiektu:

 „Medyk” to kompleks  rehabilitacyjno-rekreacyjny znajdujący się 40 km od Gdańska, w miejscowości Jantar na Mierzei Wiślanej. Zajmuje teren 2,5 ha ogrodzony i strzeżony, w otoczeniu lasów nadmorskich, przy pięknych i czystych plażach Morza Bałtyckiego.


Do dyspozycji gości oddano elegancki hotel z pokojami dwuosobowymi nowocześnie wyposażonymi oraz apartamenty 60 m2 i 80 m2.


W „Medyku” znajdują się:  basen do ćwiczeń, jacuzzi, sauny, sale gimnastyczne, siłownia oraz liczne gabinety z bogatym zapleczem fizjoterapeutycznym.


Goście mogą korzystać również z kawiarni, siłowni, salonu kosmetycznego. W sezonie letnim oddano do dyspozycji gości  47 domków letniskowych, dwupoziomowych z dwiema sypialniami, pokojem dziennym, kuchnią w pełni wyposażoną oraz łazienką. Na terenie ośrodka  znajduje się basen odkryty z podgrzewaną wodą nadzorowany przez ratownika, meleks dowożący gości na plażę, korty tenisowe, boiska do gry w piłkę, plac zabaw dla dzieci, dmuchańce, świetlica  z bilardem, piłkarzykami , wiata grillowa z pizzerią, a  dla najmłodszych  naszych gości oferujemy zabawy z Animatorką.


 

Odsłon: 105

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *