menu

Apartamenty Molus noclegi Toruń, Apartamenty

Opis obiektu:

APARTAMENTY MOLUS mieszczą się w samym sercu Torunia, w pięknej zabytkowej sześciokondygnacyjnej kamienicy z XVI wieku, wpisanej do rejestru zabytków. Tutaj w odrestaurowanych starych gotyckich murach jest aż pięć stropów polichromowanych. Na parterze  znajduje się restauracja i kawiarnia, w piwnicy jest drink-bar, a na pozostałych kondygnacjach są cztery luksusowe apartamenty, każdy o powierzchni 90 m2, z widokiem na Ratusz i Dwór Artusa. Każdy apartament przystosowany jest do pobytu 4 osób i składa się z holu, pokoju dziennego, sypialni i łazienki. Na wyposażeniu każdego apartamentu znajduje się: radio, TV-SAT, internet, ogrzewanie i klimtyzacja (możliwość indywidualnego sterowania), całodobowy monitoring ze Strażą Pożarną. Na życzenie serwujemy śniadania.
Doba pobytowa rozpoczyna się o godz. 14,00, a kończy o godz. 12,00 
W pobliżu znajdują się: restauracje, dyskoteki, puby, kiosk, kantor, gabinet kosmetyczny i fryzjerski, parking strzeżony, poczta.
Polecamy: zwiedzanie Ratusza, Kościoła Jezuitów, Panny Marii, Katedry Św. Janów, Domu Kopernika, seans w Planetarium, spacer po Starówce i Bulwarze.

Odsłon: 15362

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *