menu

Akacja noclegi Zwierzyniec, Domy wczasowe

Opis obiektu:

„Akacja” nowy wybudowany przestronny dom mieszkalny z przeznaczeniem na potrzeby turystyki. Położony pod lasem w miejscowości Bagno w odległości 1 km od centrum Zwierzyńca.

Z okien domu roztacza się malowniczy widok na okoliczne lasy i wzgórza. Do dyspozycji gości jest jeden nowocześnie wyposażony apartament na piętrze z sypialnią pokojem dziennym z balkonem i łazienką wyposażaną w wannę z hydromasażem.

Dom dysponuje 24 miejscami noclegowymi.

Pokoje 2, 3 osobowe przytulne, wygodne z łazienkami oraz dostępem do sieci internetowej wi-fi. Bogato wyposażone w wygodne zestawy wypoczynkowe oraz telewizory LCD z funkcją hdmi i napędem dvd, usb.

Goście mogą korzystać z kuchni o wysokim standardzie z aneksem jadalnym z częścią wypoczynkową wyposażoną w kino domowe. Wychodząc na taras gdzie znajduje się  kolejne miejsce do spożywania posiłków lub wypicia kawy nasi goście często spędzają czas zachwycając się oddalonym o 50metrów lasem.

Zmotoryzowani mogą zostawiać swoje pojazdy na parkingu przed domem a motocykliści mogą liczyć na dach dla swoich jednośladów. Dla naszych gości udostępniamy garaż na rowery i sprzęt turystyczny.

Na obszernej działce wieczorami można rozpalić ognisko, zrobić kociołek lub grilla.


Dysponujemy:

 • 1 apartament,

 • 8 pokoi z łazienkami,

Pokoje:

 • 1-osobowe,

 • 2-osobowe,

 • 3-osobowe,

Cennik:

Pobyty w cenie od 25- 150zł (w zależności od wyposażenia) za osobodzień.

Przy dłuższych pobytach możliwość negocjacji cen. Dzieci do lat 7-miu 50% ceny.

Przewidujemy posezonowe rabaty.

Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 12.00 następnego dnia.

Atrakcje turystyczne

Atrakcje turystyczne w regionie:

 • Kościół filialny p.w. Św. Jana Nepomucena. Kościół św. Jana Nepomucena, wzniesiony w latach 1741- 47 wg projektu Columbaniego, murowany z mansardowym dachem i z wyposażeniem wnętrza, położony na wyspie z dojściem przez most. Kościół wzniesiony z fundacji Tomasza i Teresy z Michowskich Zamoyskich, początkowo używany jako kaplica z czasem powiększony o boczne skrzydła. O szczególnych wartościach zabytkowych kościoła decyduje późnobarokowa architektura oraz XVIII-wieczne polichromie Łukasza Smuglewicza.
 • Cmentarz przy kościele filialnym p.w. Św. Jana Nepomucena z drzewostanem, stawem, wyspami z XVIII w Dzwonnica drewniana.
 • Dzwonnica drewniana wieżowa, wzniesiona w 1 ćw. XX w.Figura Matki Boskiej z Lourdes kamienna, z 1905 r, projekt - B. Madeyski.
 • Browar, murowany - 1806 r. Nr w rejestrze zabytków A/392. Bryła głównego budynku założona na planie podkowy z asymetrycznym budynkiem suszarni słodu, z kominem. Obiekt trzykondygnacyjny, boniowany, otynkowany, nakryty dachem dwuspadowym o pokryciu blachą. Otwory okienne zakończone półkoliście, na ostatniej kondygnacji z opaskami. Wewnątrz mieszczą się urządzenia warzelni, suszarni słodu, fermentownia, słodownia, magazyny i urządzenia towarzyszące. Za budynkiem głównym - kotłownia, budynki warsztatowe i towarzyszące

Piesze szlaki turystyczne   

 • Szlak krawędziowy Roztocza - znaki czerwone - Uchodzi za najpiękniejszy szlak. Wiedzie od Zwierzyńca do Suśca na długości 52 km. Najbardziej atrakcyjne miejsca to: osada leśna Florianka, Górecko Kościelne oraz rezerwat "Czartowe Pole"
 • Roztoczański szlak centralny - znaki niebieski - Przecina Roztocze Zachodnie i Środkowe na odcinku 143 km od Szastarki do Bełżca.
 • Szlak roztoczański - znaki żółte - Prowadzi ze Zwierzyńca do Bidaczowa w Kotlinie Sandomierskiej (52 km długości)
 • Szlak im. A. Wachniewskiej - znaki zielone - Obwodnica Roztoczańskiego Parku Narodowego o długości 67 km, która prowadzi ze Zwierzyńca do Florianki.
 • Szlak łącznikowy (wariant szlaku centralnego) - znaki czarne - Szlak o długości 12 km przechodzi przez najwyższe wniesienie Roztocza Zachodniego - Dąbrowa 344 m npm. Doskonałe widoki na Puszczę Solską.

Zimą szlaki wykorzystywane są jako trasy narciarskie.

Ścieżki spacerowe, poznawcze i rowerowe   

 • Ścieżka dydaktyczna na Bukową Górę - znaki zielone . Najbardziej popularna ścieżka w Roztoczańskim Parku Narodowym. Możliwość zobaczenia wspaniałych drzewostanów sosnowych, jodłowych i bukowych. Imponujący widok na Roztocze Środkowe.
 • Ścieżka poznawcza na Piaseczną Górę - znaki czerwone. Prowadzi od Stawów "Echo" do zwierzynieckiej starówki. Dobry punkt widokowy.
 • Ścieżka spacerowa po wydmie do stawów "Echo" - znaki niebieskie. Bardzo atrakcyjne dojście do stawów "Echo" wzdłuż strumienia "Świerszcz".
 • Ścieżka do stawów "Echo" dla niepełnosprawnych

Odsłon: 12060

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *