menu

Winnica Pod Aniołem noclegi Łagów, Domki letniskowe

Opis obiektu:

Do wynajęcia uroczy rodzinny domek letniskowy w Łagowie, wśród pól, w pobliżu rezerwatu "Nad Jeziorem Trześniowskim", 300 metrów od jeziora (zejście do jeziora dróżką przez las, w pobliżu dzikie kąpielisko). Domek jest na skraju miejscowości, jednak dojście do centrum zajmie najwyżej kwadrans, jeśli po zejściu nad jezioro pójdziemy w prawo ( jeśli pójdziemy w lewo to około 4 godzin). Na parterze salonik z kominkiem, łazienka, w pełni wyposażony aneks kuchenny, na poddaszu sypialnia dla 4 osób (4 łóżka, pościel w cenie noclegu). Przy domu taras z meblami wypoczynkowymi. Duży teren z możliwością obserwowania rzadkich ptaków, owadów, zaprzyjaźnionych jaszczurek, pasących się saren. Szczególnie zapraszamy miłośników przyrody, rodziny z dziećmi, również ze zwierzętami. Uwaga dla gości z psami - teren jest symbolicznie ogrodzony pastuchem elektrycznym, pies właścicieli wie, że nie wolno pod nim przechodzić, prosimy o rozważenie, czy Państwa pies również uzna taki sposób ogrodzenia działki za wystarczający. Proszę o sprawdzenie, czy odpowiadający Państwu termin jest jeszcze wolny w dziale: "Grafik rezerwacji"

Cennik

domek 4 osobowy 120zł - 250 zł

Wynajęcie domku dla do 4 osób: 170 zł za dobę, Dostawka dla maksimum 2 osób w cenie 35 zł/osobę za dobę. Przy mniejszej liczbie osób dopuszczamy możliwość negocjacji ceny wynajmu. Powyższe ceny obejmują obowiązujący w Łagowie podatek miejscowy "klimatyczne", koszty zużycia wody oraz do 10 kW energii elektrycznej na dobę. Przy wyższym zużyciu prądu rozliczenie przy zdawaniu domku według wskazań licznika - 1zł za każdy kW powyżej limitu. Doba hotelowa: od godziny 16 do 12 Rezerwację potwierdzamy po wpłacie zadatku w wysokości 30% ceny planowanego pobytu na konto bankowe: 49 1020 5402 0000 0302 0051 8951 Agnieszka Ciernioch, ul. Paderewskiego 4/13, 66-220 Łagów Płatność pozostałej części należności przy zameldowaniu w Winnicy.

Obiekty w pobliżu

Zamek Joannitów w Łagowie 500 m
Łagowski Park Krajobrazowy wszędzie wokół
Jezioro Trześniowskie (Ciecz) 300 m
Jezioro Łagowskie 500 m

Więcej ciekawych miejsc, obiektów wartych zwiedzenia w Łagowie i najbliższych okolicach oraz tras krótszych i dalszych wycieczek opisuję na naszej stronie internetowej - będę je uzupełniać w najbliższym czasie.

Odsłon: 31759

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *