menu

Domek w Gdyni noclegi Gdynia, Kwatery

Opis obiektu:

Oferujemy do wynajmu przez cały rok jednopokojowy  domek  nad  morzem

Domek położony jest na prywatnej, ogrodzonej posesji w Gdyni, w dzielnicy Witomino - w cichej i spokojnej okolicy, na skraju Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Składa się z jednego pokoju, małej kuchni oraz łazienki z brodzikiem i prysznicem. W pokoju znajdują się trzy miejsca do spania (możliwość zakwaterowania czwartej osoby) z kompletem pościeli i bielizny pościelowej.

Kuchnia wyposażona jest w:

  • kuchenkę gazową,
  • lodówkę,
  • czajnik elektryczny,
  • ekspres do kawy,
  • komplet naczyń kuchennych i stołowych

W domku znajduje się telewizor i radio, istnieje także możliwość korzystania z bezprzewodowego połączenia internetowego.

Obok domku jest piękny, zadbany ogród z kompletem mebli ogrodowych i grillem. Istnieje możliwość parkowania samochodu na terenie posesji.

W pobliżu znajdują się sklepy, punkty usługowe, komunikacja miejska - łatwy i szybki dojazd do centrum Gdyni oraz do Gdańska i Sopotu.

Bliskość gęstych lasów Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz Bałtyku tworzą szczególny klimat dla tego terenu, a lokalizacja w kompleksie domków jednorodzinnych, z dala od głównych traktów komunikacyjnych i dużych osiedli mieszkaniowych zapewnia   spokój, kameralny nastrój, bezpieczeństwo i przyjemny wypoczynek.  

Cena za dobę: 40,00 zł/os.
Rezerwacja: tel. 058 624 39 02

Odsłon: 30894

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg: 058 624 39 02