menu

Apartamenty w Ostródzie noclegi Ostróda, Kwatery

Opis obiektu:

Apartamenty 30 m2 w centrum Ostródy, 2-4 osobowe, 100m od bulwaru spacerowego nad Jeziorem Drwęckim. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym i lodówką, łazienki z prysznicem, wc i umywalką. Wszystkie salony wyposażone są w tapczany jednoosobowe, wersalki dwuosobowe, TV i internet bezprzewodowy.

 

Na terenie obiektu znajduje się bogato wyposażony Fitness Klub „MOTYL” (siłownia, sauna sucha i mokra, solarium oraz wiele innych ciekawych propozycji). Zapraszamy na pobyty wypoczynkowe, jak również biznesowe połączone z kompleksową odnową biologiczną. Oferujemy zabiegi odchudzające: Vacu-well, Limfodrenaż, Rollmasaż. Dzięki szerokiej ofercie usług i panującej atmosferze odstresujesz się, nabierzesz dystansu i sił na zmagania z wyzwaniami kolejnego dnia.

 

Jest to jedyny pensjonat w okolicy z tak bardzo rozbudowaną ofertą wyszczuplająco-zdrowotno-relaksacyjną! (www.fitnessmotyl.pl

 

Ostróda jest pięknym miasteczkiem z dwoma jeziorami w centrum nazywanym Perłą Mazur. Jest doskonałą bazą do zwiedzania ciekawych miejsc w okolicy: Kanału Ostródzko-Elbląskiego, pochylni, skansenu w Olsztynku, Zamku w Malborku, Czarciego Jaru itp.

 

Tel. 089 646 34 44, 516 78 76 65.

 Miasto jest znaczącym centrum turystycznym, odwiedzanym każdego roku przez tysiące turystów z kraju i zagranicy. Ostróda leży nad pięcioma jeziorami, z których największe to Drwęckie.

Ostróda jest jednym z najstarszych miast Pojezierza Mazurskiego, a największym na Mazurach Zachodnich. W malowniczym krajobrazie dziesiątków jezior otoczonych licznymi wzgórzami morenowymi i urokliwymi lasami mieszanymi ciągną się nitki kanałów łączących liczne jeziora w przeurocze szlaki wodne. Lazurowe wody mazurskich jezior, czyste powietrze, bujna flora i rzadkie w innych regionach kraju okazy fauny tworzą doskonałe warunki do wypoczynku. Wymienić należy choćby rezerwat sosny taborskiej. Jednym z głównych atutów Ostródy jest dobrze rozwinięta baza turystyczna, pozwalająca poczuć się dobrze każdemu. Na podkreślenie zasługuje szczególnie bogata oferta gastronomiczna obejmująca sieć lokali od barów fast food, po wyrafinowane restauracje serwujące potrawy egzotyczne.

Możliwości interesującego spędzenia czasu jest w Ostródzie multum. Wędkowanie, plażowanie, zbieranie grzybów, uprawianie żeglarstwa, wycieczki rowerowe, kajakowe i piesze, gra w tenisa, loty za motorówką, zwiedzanie zabytków, wyprawy krajoznawcze, rejs statkiem do Elbląga trasą jedynego w świecie Kanału, gdzie statki pływają po trawie, udział w licznych imprezach kulturalnych, to tylko część tego, co mamy do zaoferowania. Kto tu przyjedzie ten zawsze już będzie wracał do ludzi, miasta i nad jeziora.


Cennik

Pokój 2-osobowy z łazienką 100 zł
Pokój 3-osobowy z łazienką 120 zł
Pokój 4-osobowy z łazienką 140 zł

Dla klientów powołujących się na serwis www.e-nocleg.pl atrakcyjny rabat!

Atrakcje turystyczne

Zapraszamy na rejsy Kanałem  Ostródzko-Elbląskim - unikatowe w skali światowej pochylnie i śluzy

Obiekty w pobliżu

Siłownia 0 m
Bar 100 m
Restauracja 100 m
Dyskoteka 200 m
Kościół 30 m
Kort tenisowy 300 m
Boisko 50 m
Sklep 50 m
Kąpielisko 500 m

Komunikacja

Przystanek PKS 0,3 km
Taxi 0,3 km
Stacja PKS 1 km
Stacja PKP 1 km

Odsłon: 79079

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *