menu

Willa Marysin noclegi Bukowina Tatrzańska, Pensjonaty

Opis obiektu:

Willa Marysin jest odrestaurowanym, charakterystycznym dla okolic Zakopanego budynkiem z lat trzydziestych. Położony na wysokości 997m n.p.m. w Bukowinie Tatrzańskiej, skąd roztacza się wspaniała panorama Tatr słowackich i polskich. Obiekt jest usytuowany przy drodze do Morskiego Oka, na granicy Tatrzańskiego Parku Narodowego, koło wyciągów narciarskich oraz szlaków spacerowych w Tatrach. W pobliżu znajdują się Gorce, Beskidy i Pieniny. Ciekawe do zwiedzania Niedzica i Czorsztyn oraz unikatowy spływ Dunajcem - to zaledwie godzina jazdy przez malowniczy Spisz. Jest to idealne miejsce na pobyty rodzinne zarówno w zimie jak i w innych porach roku, bardzo dobre warunki na szkolenia dla małych grup i spotkania integracyjne czy biznesowe. Obiekt przystosowany również dla osób niepełnosprawnych. Akceptacja kart płatniczych, obsługa w języku angielskim, sala konferencyjna, sala kominkowa, strzelnica golfowa, koło obiektu: drink bar, gabinet kosmetyczny, sauna, solarium, masaże, basen kąpielowy kryty.

Cennik

Śniadania - bufet szwedzki 15pln
Apartament 3-osobowy od 120pln do 255pln
Apartament 4-osobowy od 180pln do 340pln
Cena od osoby od 40 do 85pln
Apartament 2-osobowy od 80 do 130pln

Dzieci do lat 4 - bezpłatnie
Dzieci od 4 do 10 lat - 25% zniżki

*Cena zawiera VAT
*Parking bezpłatny
*Akceptacja kart kredytowych

Atrakcje turystyczne

Bukowina Tatrzańska jest atrakcyjna przez cały rok. Zimą - to przede wszystkim narciarstwo. już 400m od Willi, w pobliżu karczmy widokowej "Szymkówka", znajdują się oświetlone stoki. Najbliższe sąsiedztwo Bukowiny to słynna ze swoich nowoczesnych stacji narciarskich Białka Tatrzańska oraz Polana Zgorzelisko - Małe Ciche.
Latem na turystów czekają liczne szlaki w Tatrach, Gorcach, Beskidach i Pieniach. "Szlak architektury drewnianej" to jedna z wielu propozycji dla miłośników pieszych wędrówek. Ciekawe do zwiedzania Niedzica i Czorsztyn oraz unikatowy Spływ Dunajcem. Słowacki Spisz i Orawa to doskonałe tereny wycieczek rowerowych. Przepływająca w pobliżu rzeka Białka nadaje się do uprawiania raftingu i kajakarstwa wysokogórskiego.
Bukowina Tatrzańska słynie z corocznych imprez regionalnych, takich jak "Sabałowe Bajania" i "Karnawał Góralski".

Obiekty w pobliżu

Poczta 1,5 km
Kino 15 km
Bank Spółdzielczy 2 km
Kościół 2 km
Boisko 3 km
Dyskoteka 3 km
Restauracja 400 m
Wyciąg narciarski 400 m
Salon kosmetyczny, masażu 50 m
Basen kryty 50 m
Siłownia 50 m
Sklep 700 m
Stadnina koni 700 m

Komunikacja

Lotnisko - Kraków 100 km
Stacja PKS 15 km
Stacja PKP 15 km
Lotnisko - Poprad 45 km
Przystanek PKS 700 m

Odsłon: 37184

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *