menu

Maria Łaś noclegi Białka Tatrzańska, Kwatery

Opis obiektu:

Dwa domy - duży murowany i obok drugi, mniejszy, także murowany, ale wyłożony wewnątrz drewnem. Wokół domów jest utwardzone podwórze, zamykany plac do parkowania samochodów osobowych, także duży ogród. Dom jest oddalony od drogi przez wieś. Nie opodal, po przeciwnej stronie drogi - jest wjazd do Ośrodka Narciarskiego "Kotelnica Białczańska" - kilkaset metrów do wyciągów narciarskich, w tym - trzech krzesełkowych.

Dom położony ok. 350m od wyciągów narciarskich na Kotelnicy Białczańskiej.

W dużym domu oferujemy 11 pokoi trzy- i czteroosobowych. Wszystkie pokoje są z łazienkami, telewizorami i radioodbiornikami. W małym domku, zaraz obok, mamy przygotowane 7 pokoi dwu- i trzyosobowych z łazienkami, telewizorami i radioodbiornikami. Łącznie w obu domach mamy 54 miejsca noclegowe.

Jest oddzielna sala bilardowa i ze stołem do ping-ponga.

Oferujemy wyżywienie całodzienne lub posiłki według uzgodnienia.

W ogrodzie jest szałas bacowski z paleniskiem, gdzie można na ognisku upiec jagnię, prosiaka, kiełbaski, posiedzieć przy ogniu słuchając muzyki góralskiej.

Obiekt posiada aktualną kartę kwalifikacyjną

Przyjmujemy chętnie wycieczki, kolonie, zielone i białe szkoły oraz inne grupy zorganizowane,a także turystów indywidualnych.Dom czynny cały rok.

Zapraszamy!

Atrakcje turystyczne

Wyciągi narciarskie 350 m
Ośrodek Narciarski - Kotelnica Białczańska
Szałas, który w okresie letnim jak i zimowym stał sie od wielu lat miejscem licznych posiadów przy g
Bilard oraz stół do ping-ponga

Odsłon: 16765

Zapytaj o nocleg: 886 494294 / 18 2654224