menu

Pokoje Maria Kawka noclegi Krasnobród, Agroturystyka

Opis obiektu:

Zapraszamy do naszego gospodarstwa na wczasy rodzinne oraz grupy zorganizowane takie jak wycieczki, rajdy i zielone szkoły.

Mamy do Państwa dyspozycji pokoje gościnne 2, 3, 4 - osobowe, z łazienkami, z możliwością korzystania z posiłków. Dodatkowo dysponujemy parkingiem, miejscem do grillowania i ogniska oraz dajemy możliwość konnych przejażdżek. Obiekt jest położony 300m od zalewu i plaży, która jest głowną atrakcją naszej miejscowości. Ponadto miejscowość harakteryzuje się ciekawymi krajbrazami, czystym powietrzem i pięknymi lasami. Obiekt nasz jest całoroczny, także o każdej porze czekamy na turystów.

.::Serdecznie zapraszamy::.

ps.UWAGA!!! REZERWACJA TYLKO TELEFONICZNIE PROSIMY POWOŁAĆ SIĘ NA SERWIS E-NOCLEG.PL

Atrakcje turystyczne

Do głównych atrakcji naszej miejscowości należy zalew z czystą wodą oraz piaszczystą plażą. Zimową porą Krasnobród znany jest z kuligów po leśnych dróżkach, kończących się niejednokrotnie wspólnym ogniskiem. Do swego rodzaju atrakcji zaliczać również można grzybobrania w okolicznych, bogatych w runo leśne lasach. Oprócz walorów przyrodniczych wyróżnić można jeszcze inne atrakcje: - Barokowy kościół pod wezwaniem Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny - Kaplica na Wodzie - Kaplica Św. Rocha - Kalwaria Krasnobrodzka

Obiekty w pobliżu

Zalew z plażą 300 m

Komunikacja

Przystanek autobusowy 1 km

Odsłon: 112576

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *