menu

Hotel La Siesta noclegi Jastrzębia Góra, Hotele

Opis obiektu:

Nasz obiekt położony jest w pięknym miasteczku Jastrzębia Góra w odległości 100 metrów od otwartego morza. Spędzicie tu naprawdę piękne chwile. Tylko 5 minut spaceru dzieli nas od centrum miasta oraz słynnego deptaku.

Do dyspozycji Gości oddajemy 36 pokoi, w tym: ... 1-osobowe, ... 2- osobowe, ... 3- osobowe, ... 4-osobowe oraz pokoje lux i studio. Jednocześnie możemy ugościć 80 osób.

Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, telefon, radio, łazienkę z prysznicem, lodówkę, suszarkę do włosów, internet-gniazdo oraz WiFi, wyposażenie plażowe.

W hotelu dla Gości oferujemy saunę suchą, łaźnię parową, solarium, salę fitness, stół do tenisa, piłkarzyki oraz billard. Każdy znajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą korzystać z hotelowego placu zabaw czy kącika zabaw w obiekcie.

Na terenie obiektu udostępniamy dla Gości bezpłatny parking.

Hotel przystosowany jest do organizacji konferencji, szkoleń, seminariów, bankietów oraz wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 40m2 (30 osób) oraz 70m2 (70 osób).

Sale są w pełni wyposażone w niezbędny sprzęt: rzutnik multimedialny, rzutnik foliogramów, tablicę suchościeralną, flipchart, TV, odtwarzacz video, odtwarzacz DVD, komputer PC, internet-gnizado oraz WiFi, zaciemnienie.

Oferujemy rabaty od 5% - 25%.

Serdecznie zapraszamy!

 

Atrakcje turystyczne

Jastrzębia Góra znana jest ze swojego wypoczynkowego charakteru i mikroklimatu. Atrakcyjnie położona na zalesionym brzegu klifowym, który jest najdalej wysuniętym zakątkiem Polski. Spotkać tu można dywany żarnowca, które pokrywają głębokie wąwozy i jary polodowcowe, a także wzgórza morenowe. Jastrzębia Góra jest kurortem położonym na 30 metrowym klifowym brzegu. Na zboczach wysoczyzny powstały malownicze wąwozy. Pierwsze wzmianki o Jastrzębiej Górze pochodzą z 1848 roku. Do wojny był to ekskluzywny kurort, do którego zjeżdżali się goście z całego kraju... Po wyzwoleniu powstało tu wiele pensjonatów, domów wczasowych, restauracji i kawarenek. W Rozewiu znajduje się najwyżej położona na wybrzeżu latarnia morska im. Stefana Żeromskiego. Od 1963 roku mieści się tu muzeum latarnictwa. Na przylądku Rozewie znajduje się rezerwat krajobrazowy. Głównym celem ochrony jest wybrzeże klifowe porośnięte brzozą, klonem, świerkiem, lipą, jesonem oraz dziką gruszą. Można tu spotkać 200 letnie buki. Na szczególną uwagę zasługuje jarząb szwedzki. Z turystycznym pozdrowieniem, Hotel La Siesta

Odsłon: 53846

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *