menu

SABAŁÓWKA- WOLNE MIEJSCA, FERIE,przedszkole narciarskie,zimowisko noclegi Bukowina Tatrzańska, Pokoje gościnne

Opis obiektu:

Dom SABAŁÓWKA położony jest w centrum Bukowiny Tatrzańskiej. Do dyspozycji gości 12 pokoi w tym 5 z łazienkami, 3 z umywalkami , 4 łazienki ogólnodostępne,świetlica ,obszerna jadalnia .Pokoje 2 -3 - 4 i 6 cioosobowe .Przy domu duży taras , pomieszczenie na sprzęt sportowy oraz parking na ok. 12 samochodów. Teren wokół jest ogrodzony i zamykany na noc.
Z części pokoi rozległy widok na okoliczne Wierchy.
W sezonie prowadzona jest kuchnia . Posiłki - śniadania i obiadokolacje - są obfite i b. dobre, przyrządzane w/g przepisów tradycyjnej kuchni polskiej .
Dom położony jest w centrum miejscowości blisko takich obiektów jak Dom Ludowy,bank,kościół ,dom towarowy.W pobliżu sklepy,bankomat ,przystanek PKS.
Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w odl. ok. 300m , natomiast kompleks wyciągów w odl. ok. 500m.
Rezerwacje przyjmujemy najchętniej telefonicznie .

W roku szkolnym dom funkcjonuje jako placówka DOM WCZASÓW DZIECIĘCYCH.

Przyjmujemy także grupy jednakże ich pobyt nigdy nie jest łączony z pobytem osób indywidualnych a to z uwagi na dbałość o wypoczynek  wszystkich naszych gości.
Wydajemy faktury VAT. Obiekt posiada tzw. kartę kwalifikacyjną.
Służymy pomocą i radą w zorganizowaniu atrakcyjnych imprez towarzyszących wypoczynkowi jak np.kulig , instruktaż narciarski itp.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą i do wypoczynku pod naszym dachem.

 Z A P R A S Z A M Y   na :

KOLONIE,ZIMOWISKA,ZIELONE SZKOŁY,NARCIARSKIE ZAJĘCIA DLA DZIECI (przedszkola narciarskie)

PRZEDSZKOLE NARCIARSKIE-nauka jazdy na nartach dla najmłodszych . Oferta skierowana dla dziecka 4-7 lat z opiekunem. W sezonie "zima 2011" pierwszy termin obozu dla przedszkolaków z opiekunami 8-15 stycznia 2011r. .Cena :  opiekun- 600zł ,dziecko- 1200zł .

  W ramach pobytu zapewniamy:

- naukę jazdy na nartach dla dzieci w grupach 4-5 os. pod kierunkiem wykwalifikowanego,    instruktora , 3-4 godz. dziennie,
-transport dzieci na stok,
- kulig, 
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad i kolacja),
- zakwaterowanie w pokojach 2-3 osobowych z możliwością dostawki,

zakup karnetów we własnym zakresie.

Proponujemy:
skorzystanie z basenów w otwartym  6 grudnia 2008r.  w Bukowinie pięknym,termalnym miasteczku wodnym!

Osoby zainteresowane w tym czasie pobytem indywidualnym prosimy o telefon.

Bliższe informacje pod  telefonem 018/2078198 lub 0606 733282.

Cennik

Pokoje wieloosobowe 25zł/os.
Pokój 2osobowy z umywalką 30 zł/os.
Pokój z łazienką 30 zł/os

CENA od osoby zależy od  : ilości osób , długości pobytu oraz sezonu turystycznego. Jest każdorazowo ustalana. Podane wyżej ceny nie są wiążące .Możliwe wyżywienie (dwa, trzy lub cztery posiłki).Cena za pobyt grupy z posiłkami jest ustalana każdorazowo.

Atrakcje turystyczne

Bukowina Tatrzańska  położona jest dużo bliżej Morskiego Oka aniżeli Zakopane a stamtąd wiedzie mnóstwo szlaków turystycznych . Dojazd  z tzw. Klina (rondo wjazdowe)  busem lub autobusem.
Wiele osób będąc w Bukowinie zalicza także spływ Dunajcem. Na miejscu organizowane sa wyjazdy do Sromowiec gdzie zaczyna się spływ.
W okresie zimowym mikroklimat i liczne wyciągi narciarskie zapewniają narciarzom długi sezon.Stoki są także sztucznie dośnieżane stąd jazda na nartach odbywa się do wiosny ! Ceny wyciągów niższe niż w Zakopanem. Ostatnio i w Bukowinie pojawił się wyciąg krzesełkowy. Wyciągi czynne są do póżnych godzin nocnych. 
Bukowina ma od lat swoich zwolenników, którzy przyjeżdżają tu przez lata i całymi rodzinami. Tutaj przed laty wypoczywał Marszałek Józef Piłsudski. 
Gdy zatęsknimy do gwaru,tłoku,licznych sklepów zawsze możemy w ciągu 15 minut pojechac do Zakopanego i ...szybko wrócić do spokojnej i bezpiecznej Bukowiny.

Obiekty w pobliżu

Dom Ludowy(miejscowy Ośrodek Kultury Regionalnej) 150m
Kino 17km
Bank Spółdzielczy i bankomat 200m
Dyskoteka 200m
Sklep 200m
sklepy 220-300m
Dom Towarowy 220m
Wyciąg narciarski 300-500m
Kościół 300m
Restauracja 300m
Boisko 300m i 900m
Poczta 400m
Karczmy regionalne 50m
Bar 50m
Basen kryty 700m
Stadnina koni 900m

Komunikacja

Stacja PKS 15km
Przystanek PKS 300m
Stacja PKP 7km
Busy na miejscu

Najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Poroninie oraz w Zakopanem i w Nowym Targu. Dworzec PKS - w Zakopanem.Jeżeli nie są Państwo własnym samochodem dojazd z Poronina i z Zakopanego odbywa się bez problemów autobusem PKS (kursują b. często) lub busem spod dworca PKS i PKP w Zakopanem. Można dojechać każdym autobusem jadącym w kierunku Białki Tatrzańskiej . Czarnej Góry ,Jurgowa. Należy wysiąść w Bukowinie koło kościoła i cofnąć się ok. 300m.
Dom położony jest 50m od drogi głównej . Wjazd jest oznakowany .Usytuowany jest pomiędzy dwoma karczmami  :"Giewont " i "Zohyliną".

Odsłon: 82780

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *