menu

mini Hotel Rubin noclegi Zielona Góra, Hotele

Opis obiektu:

Pragniemy zaprosić Państwa do położonego w przepięknej, zacisznej okolicy mini hotelu Rubin, gwarantując wspaniały wypoczynek. Zapewniamy komfortowo wyposażone pokoje oraz apartamenty, każdy z łazienką oraz telewizją, zaprojektowane z myślą o Was drodzy Klienci, tak aby dostarczyć maksymalnej wygody.

Cennik

Pok?j 1 osobowy 120z?
Pok?j 2 osobowy 160z?
Apartament 180z?

Atrakcje turystyczne


Zielona Góra - jedna ze stolic województwa lubuskiego (druga to Gorzów Wlkp.) - jest wymarzonym miejscem na odpoczynek. Prężnie rozwijające się, uniwersyteckie miasto, położone na wzgórzach, otoczone czystymi lasami i jeziorami oferuje turystom wiele atrakcji.

Będąc w Zielonej Górze koniecznie należy zobaczyć niepowtarzalną Palmiarnię na Winnym Wzgórzu, pod której dachem kryje się ponad 200 gatunków egzotycznych roślin. Zagłębiając się w historię winnego grodu warto odwiedzić Muzeum Ziemi Lubuskiej, której stałą wystawą jest dokumentacja tradycji winiarskich regionu.

Zwolennicy aktywnego wypoczynku powinni odwiedzić Aeroklub Ziemi Lubuskiej w Przylepie lub Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzonkowie. Zielona Góra posiada dobrze rozbudowaną sieć ścieżek rowerowych, a liczne kluby sportowe i szkółki jazdy konnej zapewnią komfort i zadowolenie z wypoczynku nawet najbardziej wymagającym sportowcom.

Wartym odwiedzenia w okolicach Zielonej Góry są liczne ośrodku kulturalne. W skansenie w Ochli - Muzeum Etnograficzne (około 6 km) można zobaczyć jak wyglądało codzienne życie mieszkańców wsi sprzed kilkuset lat. Natomiast w Muzeum Archeologicznym Środkowego Nadodrza można oglądać pozostałości po pierwszych mieszkańców ziemi na Odrą. Dla osób pragnących poznać nowszą historię, zapraszamy do Lubuskiego Muzeum Wojskowego w Dzonowie (oddalonego o około 8 km).

Odsłon: 35340

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *