menu

HERKULES noclegi Jastrzębia Góra, Pensjonaty

Opis obiektu:

 

*** OKAZJA ***

ZAPRASZAMY
NA WEEKEND MAJOWY

OFERUJEMY PROMOCYJNE CENY
DO 9 LIPCA I PO 22 SIERPNIA

HERKULES

MYLI SIĘ TEN, KTO TWIERDZI, ŻE HERKULES TO JEDYNIE MITOLOGICZNY WYMYSŁ. OTÓŻ HEROS TEN ISTNIEJE NAPRAWDĘ, A DO TEGO .... W JASTRZĘBIEJ GÓRZE. PRZEKONAJ SIĘ O JEGO POTĘDZE, JEDNOCZEŚNIE POKŁADAJĄC W NIM SWOJE BEZPIECZEŃSTWO, KOMFORT I WYGODĘ.
ZAPRASZAMY PAŃSTWA NA WYPOCZYNEK DO NASZEGO OBIEKTU, KTÓRY LEŻY W POBLIŻU UNIKATOWEGO KRAJOBRAZU – WRZOSOWISKA ORAZ MIEŚCI SIĘ BLISKO MORZA – 150m.
OFERUJEMY PAŃSTWU:
vPOBYT W POKOJACH 2,3,4,5,6 OSOBOWYCH;
vPOKOJE WYPOSAŻONE SĄ W ŁAZIENKI I TV;
vWIĘKSZOŚĆ POKOI POSIADA BALKON;
DO DYSPOZYCJI NASZYCH GOŚCI JEST:
vŻELAZKO;
vLODÓWKA;
vGRILL;
vPLAC ZABAW DLA DZIECI;
vPARAWAN;
vCZAJNIK;
OBIEKT CZYNNY JEST SEZONOWO: OD MAJA DO WRZEŚNIA.
ZAPRASZAMY NA POBYTY WEEKENDOWE, A DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH OFERUJEMY RABATY.
W POBLIŻU NASZEGO OŚRODKA ZNAJDUJE SIĘ: BASEN, STADNINA KONI, SOLARIUM, WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW, DYSKOTEKA ORAZ WIELE PRZYTULNYCH KAWIARENEK I RESTAURACJI, GDZIE WIECZOREM MIŁO MOŻNA SPĘDZIĆ CZAS.

Atrakcje turystyczne

JASTRZĘBIA GÓRA ZAPRASZA NA WYPOCZYNEK NAD MORZEM !!!
 
Jastrzębia Góra

to nadmorska miejscowość wypoczynkowa, pięknie położona na wysokim, malowniczym, klifowym urwisku, otoczona Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym.

Dzięki swojemu położeniu Jastrzębia Góra posiada wyjątkowo korzystny mikroklimat. Niezwykłe walory krajobrazowe, fauna i flora skłaniają do poznawania Parku poprzez piesze i rowerowe wycieczki.

Tradycje tego kurortu wczasowego sięgają okresu międzywojennego. Jastrzębia Góra oferuje czystą morską wodę, piaszczyste plaże, orzeźwiające powietrze przesycone jodem.

Plaża w Jastrzębiej Górze zachwyci każdego. Prowadzi na nią kilka różnych zejść od wysokich, klifowych po zbudowanych z drewna schodach po bardzo łagodne zejścia znajdujące się od zachodniej strony miasteczka. Można korzystać ze strzeżonych kąpielisk, zjeżdżalni wodnych, skuterów wodnych. Dla miłośników aktywnego wypoczynku organizowane są rozgrywki piłki plażowej na kilku wytyczonych boiskach. Wieczorami plaże chętnie są odwiedzane przez spacerowiczów podziwiających piękne zachody słońca nad morzem.

Walory przyrodnicze miejscowości Jastrzębia Góra oraz mnóstwo innych atrakcji gwarantują udany wypoczynek. Bliska odległość Trójmiasta oraz Mierzei Helskiej pozwala na realizację bardzo atrakcyjnego wypoczynku nad morzem.
Zapraszamy do Jastrzębiej Góry!
Atrakcje Jastrzębiej Góry:
* piaszczysta, strzeżona plaża, do której prowadzą 2 zejścia: strome po schodach i łagodne od ulicy Rybackiej
*
bulwar nadmorski - niebieski szlak biegnący wzdłuż krawędzi wybrzeża klifowego skąd można podziwiać piękne widoki
*
promenada "Światowida" - uliczka na której znajduje się plac zabaw dla dzieci: dmuchane konstrukcje do zjeżdżania i skakania, kolejka elektryczna, samochodziki, ścianka do wspinaczki, basen z piłkami oraz kafejki, restauracje i stragany z pamiątkami
*
Obelisk "Gwiazda Północy" - wyznacznik najbardziej wysuniętego na północ punktu linii brzegowej Polski
*
Jastrzębski Klif - wysoki na 67m n.p.m. skąd rozciąga się piękny widok na morze i plażę
*
"Lisi Jar" - głęboki wąwóz długości 350m. Kiedyś wąwóz ten miał około 10 km długości, jednak Bałtyk pochłonął znaczną jego część.
*
Celem turystów z Jastrzębiej Góry są też wypady na Półwysep Helski. Zwiedzić tam można Muzeum Rybołówstwa Morskiego, port rybacki, fokarium w Helu a w Jastarni typowy kościół rybacki w kształcie łodzi.
*
Organizowane liczne wycieczki statkami lub kutrami po Morzu Bałtyckim są niezapomnianym przeżyciem dla wielu naszych gości.
*
Loty widokowe po okolicach Jastrzębiej Góry i Władysławowa są doskonałą rozrywką dla osób o silnych i stalowych nerwach

Odsłon: 34938

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *