menu

D.W. Jodełka noclegi Zawoja, Pensjonaty

Opis obiektu:

Pensjonat Jodełka jest kameralnym budynkiem, położonym w malowniczej dolinie górskiej u podnóży Mosornego Gronia. Oferuje pobyt w przytulnych pokojach z łazienkami. Zapewnia domowe wyżywienie całodzienne lub częściowe w jadalni, która znajduje się w tym samym budynku. Do dyspozycji sprzęt dyskotekowy i stół do tenisa, sala jadalna z kominkiem.
 
Teren ogrodzony z miejscem parkingowym oraz miejscem na ognisko. Przy pensjonacie teren rekreacyjny z boiskiem do siatkówki i rzeczka z miejscem do plażowania. Pensjonat Jodełka zaprasza grupy dzieci i młodzieży na "zielone szkoły", "białe szkoły", kolonie, zimowiska, obozy.

Organizujemy kompleksowe pobyty z atrakcyjnym programem, który obejmuje wycieczki piesze szlakami beskidzkimi, zwiedzanie zabytków kultury i architektury, wycieczki autokarowe w najciekawsze miejsca regionu: Kraków, Wieliczka, Zakopane, Niedzica i na Słowację, a także występy regionalne, zajęcia rękodzieła ludowego. Wszystko to pod bezpłatną opieką pilota - animatora. Zapraszamy!!!

Atrakcje turystyczne

Proponujemy piesze wycieczki turystyczno – krajoznawcze pobliskimi szlakami pod opieką przewodnika np. na “Babią Górę”- “Królową Beskidów”, do skansenu na Markowych Rówienkach, do Muzeum Babiogórskiego Parku Narodowego, na Przysłop do klasztoru, na halę Barankową do bacówki itd. Wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc w pobliskich miejscowościach np. do Zakopanego, Wieliczki, Skansenu w Zubrzycy Górnej, a także wycieczki na teren Słowacji. Organizujemy ogniska z pieczeniem kiełbasy, prosiaka lub barana na położonej przy naszym budynku łące przy akompaniamencie grajka, zabawy taneczne przy muzyce kapeli ludowej, spotkania z gawędziarzami zawojskimi, prelekcje o Zawoi z wyświetlaniem slajdów. Kolejną atrakcją są kuligi, na które niezależnie od pogody można się udać saniami lub wozami. W pobliżu ośrodka znajdują się wyciągi narciarskie, które zaspokoją potrzeby dobrych narciarzy jak i początkujących, dla nich “ośla łączka”, a dla amatorów sanek pozostaje do dyspozycji wiele stoków i pagórków. Nie trzeba się też martwić brakiem sprzętu, funkcjonują bowiem wypożyczalnie zarówno sprzętu zimowego jak i rowerów, dla których przygotowane są trasy przejazdowe o różnym stopniu trudności. Obiekt, którym dysponujemy położony jest nad rzeką w otoczeniu lasu, a jednocześnie z dobrym dojazdem drogą gminną. Budynek przyjmuje jednorazowa 50 osób, co w połączeniu z bliskością lasu, ciszą i czystym górskim powietrzem, stwarza idealne warunki do wypoczynku w miłej, spokojnej i rodzinnej atmosferze.

Obiekty w pobliżu

Kosci?? 3000m
Poczta 3000m
Bank 3000m
Bankomat 24h 3000m
Restauracja 500m
Sklep 700m
szlaki turystyczne 0m
smażalnia pstrąga zawojskiego 200 m
karczma regionalna 2000m

Komunikacja

PKP 17km
Przystanek PKS 800m
Przystanek Bus 800m

Odsłon: 79925

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *