menu

pokoje gościnne benitA noclegi Zakopane, Pokoje gościnne

Opis obiektu:

NOCLEGI - ZAKOPANE - POKOJE GOŚCINNE

Dla gości chcących odpocząć w Zakopanem mamy propozycję wypoczynku w naszych pokojach. Posiadamy pokoje jedno, dwu, trzy i cztero osobowe, z łazienkami lub bez. Do dyspozycji gości oddajemy w pełni wyposażoną kuchnię.W wyposażeniu każdego pokoju jest: - telewizor kolorowy, - czajnik elektryczny, - sztućce, - talerze, Posiadamy również bezpieczne miejsce parkingowe. Doba noclegowa w naszym obiekcie rozpoczyna się o godzinie 14:00 a kończy o godzinie 12:00, jednak istnieje możliwość indywidualnego ustalania godzin przyjazdu i wyjazdu. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszej oferty i planując wypoczynek w Zakopanem miło spędzą czas w naszym obiekcie. .::ZAPRASZAMY::.

Cennik

Pokój z łazienką na korytarzu 30-35 PLN /osobodoba
Pokój z łazienką 35-40 PLN /osobodoba

Cennik w okresie Bożego Narodzenia i Sylwestra: Pokój z łazienką na korytarzu - 50zł/osobodoba. Pokój z łazienką - 70zł/osobodoba Dzieci do lat 7 - 30% zniżki UWAGA!!! W okresie Bożego Narodzenia oraz Sylwestra obowiązują następujące zasady rezerwacji miejsc: 1. Do pełnej rezerwacji jest potrzebna zaliczka w wysokości odpowiadającej dwóm (2) noclegom. 2. Rezerwacja telefoniczna lub e-mailem jest ważna 7 dni. 3. Jeżeli zaliczka wpłacana jest przekazem pocztowym to na odwrotnej stronie przekazu powinny być podane dokładne daty przyjazdu i wyjazdu a także ilość osób i rodzaj pokoju. 4. Jeżeli zaliczka wpłacana jest przelewem na konto również powinny być podane w uwagach informacje dotyczące rodzaju pokoju, ilości osób oraz dokładna data przyjazdu i wyjazdu. 5. W razie nie podania jednej z wyżej wymienionych informacji, przelew/ przekaz taki zostanie odesłany a rezerwacja anulowana. 6. Płatność za pobyt w ustalonej wysokości pomniejszona o wysokość zaliczki regulowana jest w dniu przyjazdu. 7. Kwaterodawca zobowiązuje się do świadczenia usług według oferty znajdującej się w internecie na stronach www.fred-zakopane.com, www.zakopane2000.pl oraz zobowiązuje się do zwrotu zaliczki w pełnej jej wysokości jeżeli usługa nie dojdzie do skutku z przyczyn niezależnych od kwaterodawcy, na warunkach uzgodnionych pomiędzy kwaterodawcą oraz kwaterobiorcą 8. Jeżeli kwaterobiorca nie dotrzyma terminu przyjazdu zadeklarowanego na przekazie pocztowym lub przelewie bankowym zaliczka w pełnej wysokości zostaje zatrzymana przez kwaterodawcę oraz zaliczona na poczet strat poniesionych przez kwaterodawcę. 9.Kwaterodawca nie uznaje zmiany wcześniej ustalonego terminu, po dokonaniu ostatecznej rezerwacji tzn. w dniu przyjazdu należy zapłacić za cały zarezerwowany wcześniej pobyt.

Obiekty w pobliżu

Skocznia narciarska 1000m
Szlaki górskie 100m
Wyciąg narciarski 100m
Sklep 10m
Zabytki 150m
Kolejka linowa na Kasprowy Wierch 2000m
Krupówki 2200m
Stadnina koni 350m
Restauracja 80m
Siłownia 80m

Komunikacja

Lotnisko 120km
Przystanek PKS 200m
Stacja PKS 2200m
Stacja PKP 2200m

Jak do nas dojechać Jadąc od strony Krakowa "Zakopianką" 700m za tablicą "Zakopane" skręcacie w lewo (pod wiaduktem kolejowym) na Olcze. Od tego miejsca trzeba rzejechać 4,5km główną drogą. Po przejechaniu tej odległości powinniście być około 100m od nas. Jadąc cały czas prosto po prawej stronie jest bar" Jodełka", nasz dom jest w odległości 20m od tego baru po lewej stronie. Wjedźcie w podwórko i przejedźcie za bramę, od głównej drogi 20m.

Odsłon: 71402

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *