menu

Agroturystyka noclegi Dwernik, Agroturystyka

Opis obiektu:

Agroturystyka „U Pani Basi” to oferta dla osób, do których przemawia piękno Bieszczadów, a jednocześnie cenią sobie spokój i wygodę. Obiekt położony jest bowiem w położonej u stóp Otrytu, wyżłobionej przez San dolinie. Spokój i obcowanie z przyrodą gwarantuje rozległa posiadłość, na której znajdują się dwa budynki, jeden to dom gospodarzy, w drugim znajdują się pokoje dla gości. W zależności od możliwości finansowych można wynająć jeden z trzech apartamentów (salonik  oraz sypialnia) dla dwóch do czterech osób w cenie 150 zł za dobę, pokój rodzinny (dwie sypialnie, przedpokój) ,pokój z małżeńskim łożem lub mniejszy pokój dla dwóch osób (cena to40 zł od osoby). Każdy z pokoi wyposażony jest w łazienkę, W pokojach jest możliwość dostawienia dodatkowego łóżka. Jednocześnie gospodarze oferują możliwość korzystania z całodziennego wyżywienia. Pokoje wyposażone są w TV sat, radio, lodówkę oraz czajnik elektryczny.

W zależności od preferowanej formy wypoczynku można wypoczywać na terenie posiadłości gdzie można znaleźć piękne bieszczadzkie łąki, las a nawet górski strumień lub wędrować po bliższej i dalszej okolicy. Miłośnicy koni znajdą możliwość skorzystania z konnych przejażdżek w pobliskim Chmielu. Amatorów mocniejszych wrażeń Gospodarz (były kierowca rajdowy) może zabrać na przejażdżki po okolicznych bezdrożach samochodem terenowym. Amatorzy wędkarstwa mogą próbować szczęścia w przepływającym kilkadziesiąt metrów od domu Sanie. Koneserzy sztuki mogą podziwiać i zakupić malowane przez Panią Basię (absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych) obrazy. W gospodarstwie są zwierzęta (pies, koty ), co może stanowić dodatkową atrakcję zwłaszcza dla dzieci.

Cennik

Apartamenty (2 do 4 os?b) 150 zł
Pokoje 2 - 3 osobowe 40 zł od osoby

Atrakcje turystyczne

Rozległy teren należący do posesji (lasy, łąki, potok) umożliwiający wypoczynek.
Rzeka San - możliwość kąpieli, wędkowania.
Jazdy samochodem terenowym.

Obiekty w pobliżu

Stok narciarski 1,5 km
Ustrzyki Górne 20 km
Konie 0,8 km

Komunikacja

Przystanek PKS Dwernik 1 km
Stacja PKP Sanok lub Zag?rz 70 km
Przystanek BUS (przewozy prywatne) pod dom

Ta część Dwernika, w której znajduje się obiekt położona jest przy biegnącej od Smolnika do Zatwartnicy i dalej drodze, około 5 km od skrzyżowania z drogą biegnącą w kierunku Ustrzyk Górnych. Ci, którzy chcą dotrzeć tam pociągiem powinni dojechać do Sanoka lub Zagórza, skąd dalej bezpośrednio lub z przesiadką w Ustrzykach Dolnych autobusami PKS lub kursującymi w sezonie prywatnymi BUS-ami. O wiele wygodniej jest dojechać własnym środkiem lokomocji. Aby łatwiej było trafić przy biegnącym w górę podjeździe do domu oczekuje na gości ubrana w kwiecistą suknię Baba. Na posesji można zaparkować samochód.

Odsłon: 72778

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *