menu

Szałasz Góralski Pod Limbą noclegi Zakopane, Domki letniskowe

Opis obiektu:

Chcemy zaoferować Państwu 2 apartamenty w szałasie wraz z bogatym wypsoażeniem:
- kuchnia,
- łazienka,
- telewizja satelietarna (Cyfrowy Polsat),
- możliwość połączenia się z Internetem,
- taras, wyjście na ogród,
- grill,
- darmowy parking.
Każdy z apartamentów ma własne wejście i klatkę schodową.

Apartament A - na parterze znajduje się salon z podówjnym łóżkiem połączony z kuchnią oraz łazienka. Na piętrze znajdują się 2 sypialnie 2-osobowe oraz łazienka.

Apartament B- na parterze znajduje się salon z podówjnym łóżkiem połączony z kuchnią oraz łazienka. Na piętrze znajdują się sypialnia 2-3-osobowa wraz z łazienka.

W okolicy domku panuje cisza i spokój, jest to doskonałe miejsce dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Z ogrodu doskonale widać masyw Kopieńca, a także pasmo Gubałowskie. Do najbliższych szlaków jest niespełna 500m. W sąsiedztwie obiektu znajduje się las, a także Tatrzański Park Narodowy. Zimą jest to doskonale miejsce dla osób uprawiających sporty zimowe, gdyż w odległości 1500m znajduje się
kompleks narciarski "Nosal". W niedalekiej odległości jest także zabytkowa Kaplica w Jaszczurówce zaprojektowana przez Stanisława Witkiewicza, a wykonana w stylu Zakopiańskim. Lokalizajca jest idealna dla osób nie lubiących stać w korkach.

Apartament A - cena minimalna 350zł (do 5 osób),
każda następna osoba 50zł.

Apartament B - cena minimalna 250zł (do 4 osób),
każda następna osoba 50zł

Ceny od apartamentu za dobę.

Minimalny pobyt wynosi 5 noclegów.

Przy pobytach krótszych cena wzrasta o 10-40% .

W dniu przyjazdu pobierana jest kaucja w wysokości 500zł na poczet ewentualnych zniszczeń oddawana w dniu wyjazdu po sprawdzeniu stanu pomieszczeń.

Pobierana jest zaliczka w wysokości 30-50% całości pobytu - przy pobytach conajmniej 5 dniowych, przy pobytach krótszych jest to 50-100% kwoty całego pobytu.

Jest możliwość zmiany terminu (jeden raz) w okresie minimum 30 dni od daty przyjazdu, jeżeli pozwalają na to inne rezerwacje. W przypadku rezygnacji lub wcześniejszego wyjazdu zaliczki i nalezności nie ulegają zwrotowi.

Pobierana jest również opłata klimatyczna dla Urzędu Miasta Zakopane w wysokości 1,5 zł od każdej osoby za dzień pobytu.

Odsłon: 10987

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *