menu

Pokoje u Janka noclegi Czarna Góra, Pokoje gościnne

Opis obiektu:

 Serdecznie zapraszamy Państwa do Czarnej Góry, spokojnej góralskiej wsi,

Czarna Góra to góralska wieś, położona w malowniczej okolicy, z której roztacza się przepiękny widok na skaliste szczyty Tatr. Położona jest w bliskiej odległości od Zakopanego (15 km), w sąsiedztwie Białki Tatrzańskiej.                                                    

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy jedno piętro w domu. Udostępniamy cztery pokoje (2 i 3 os.). Dodatkowo, przygotowany został pokój wypoczynkowy z TV, wyposażony w  kubki, czajnik, szklanki, sztućce itp. W przedpokoju jest lodówka. Jest możliwość wypożyczenia łóżeczka dla małego dziecka.

Czarna Góra leży w bardzo atrakcyjnym turystycznie punkcie. Jest to świetne miejsce wypadowe do dalszych wycieczek. Blisko jest do Niedzicy i Zalewu Czorsztyńskiego (ok. 20 km), a 3 kilometry dzielą wieś od przejścia granicznego ze Słowacją.  W odległości ok. 5 km, w Nowej Białej znajduje się Rezerwat Przyrody Przełom Białki obejmujący krótki przełom rzeki Białki na zachodnim krańcu Pienin Spiskich. Wieś położona jest w ciekawej scenerii, z każdej strony otaczają ją góry. Z najwyższego wzniesienia, Litwinki (903 m.) można podziwiać panoramę czterech parków narodowych (Tatrzański Park Narodowy, Babiogórski Park Narodowy, Gorczański Park Narodowy, Pieniński Park Narodowy).Dla amatorów sportów zimowych polecamy dwa wyciągi narciarskie: Koziniec (900 m) http://www.trasy-narciarskie.pl/czarna_gora/64967/ i Litwinkę (1000 m). http://www.litwinka-grapa.pl/.

A dla regeneracji sił po trudach białego szaleństwa zapraszamy do skorzystania z atrakcji jakiego zapewnią Państwu Baseny geotermalne w sąsiadującej Bukowinie Tatrzańskiej.

Na działce znajduje się parking, obok domu jest duży ogród na którym stoi drewniana altana. Jest miejsce na grill, ognisko.  Dla dzieci również są atrakcje: piaskownice, zjeżdżalnia i mnóstwo zielonego terenu do zabawy.     

Bardzo chętnie wynajmujemy całe piętro jednej grupie. Cena za dobę wynajmu całości jest wtedy do negocjacji.                   

 Serdecznie zapraszamy

Cennik

zimowy 20 - 30 zł od osoby
letni 15 - 20 zł od osoby

Atrakcje turystyczne

Rezerwat przyrody Przełom Białki w Nowej Białej 5 km
Stok Litwinka (903 m n.p.m.) 200 m
Muzeum Zagroda Korkoszów - ekspozycja etnograficzna 500 m

Obiekty w pobliżu

Wyciąg narciarski Koziniec 500 m.
Kompleks wodny Terma Bukowina Tatrzańska 3 km
Kościół 500 m.
Sklep 500 m.
Karczma 600 m
Dyskoteka 3 km

Odsłon: 15036

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *