menu

PENSJONAT POD STRZECHĄ, APARTAMENTY NAD JEZIOREM GŁĘBOKIE noclegi Głębokie, Pensjonaty

Opis obiektu:

Pensjonat Pod Strzechą, Apartamenty nad jeziorem GŁĘBOKIE

Apartamenty GŁĘBOKIE - 8 pokoi 2-3 osobowych i 4 apartamenty 3-4 osobowe - to w pełni wyposażone całoroczne  mieszkania i pokoje  (z widokiem na jezioro Głębokie), w całości przeznaczone do dyspozycji gości, każde z kuchnią (lub aneksem kuchennym) i łazienką. Są doskonałą alternatywą dla drogich hoteli, jednocześnie w wielu przypadkach nie ustępują im jakością.

Bliskość dużej ilości czystych jezior, lasów, malowniczych pagórkowatych terenów może bardzo uatrakcyjnić pobyt. Możliwość organizowania spływów kajakowych po Obrze, jazdy konnej w pobliskich stadninach. Jesienią lasy zapewniają obfite grzybobranie.

Możliwość organizacji imprez plenerowych, duży plac przy restauracji Pod Strzechą, teren rekreacyjny, boiska do wszystkich gier zespołowych.

GŁĘBOKIE to niewielka, lecz bardzo atrakcyjna miejscowość letniskowa malowniczo położona wśród lasów i jezior. Czyste powietrze, woda, ryby, piękne lasy pełne grzybów i łownej zwierzyny, a także zdrowa żywność od miejscowych rolników to wspaniałe warunki do wypoczynku. Można tu spędzić udany urlop lub weekend, nie tylko w sezonie letnim. GŁĘBOKIE to zdrowie, spokój i relaks.


Położony nad samym jeziorem, na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Przepiękna panorama na całe Jezioro Głębokie. Dysponuje 50 miejscami noclegowymi.

NOWOŚĆ !!!

Pole do minigolfa.

www.facebook.com/Minigolfglebokie

ZAPRASZAMY !!!


DOM WESELNY nad Jeziorem Głębokie

Polecamy nowo wyremontowane dwie salę przeznaczone do organizacji imprez: wesela konferencje, spotkania biznesowe.

Do dyspozycji mamy dwie sale dla 150 i 80 osób oraz zapewniamy noclego dla max 300 osób


HOTEL DUET MIĘDZYRZECZ

www.hotelduet.com

Polecamy swoje usługi w zakresie organizacji szkoleń, konferencji, bankietów, zabaw (max. do 600 osób) oraz innych imprez okolicznościowych, organizowanych w naszych pomieszczeniach lub miejscu wskazanym przez klienta. Poza tym posiadamy odpowiedni sprzęt (urządzenia do rozlewu piwa, duże profesjonalne grille, parasole itp.), który pozwala nam na przygotowanie i przeprowadzenie imprezy plenerowej np. festynu, zakładowej imprezy integracyjnej itp. Do Waszej dyspozycji mamy: restauracje (24 miejsc), która serwuje doskonałą kuchnię oraz możliwość skorzystania z obiadów abonamentowych, salę konferencyjną (ok. 30-40 miejsc) oraz dwie sale bankietowe (każda po ok. 80 miejsc). Ponad to nasz hotel oferuje Państwu 6 pokoi 2-3osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, TV, telefonem. Informujemy również, iż w kompleksie, w którym mieści się hotel-restauracja DUET istnieje możliwość skorzystania z sauny, solarium, siłowni, gabinetu masażu oraz hali sportowej.

PENSJONAT NA PALACH - JEZIORO GŁĘBOKIE

www.napalach.spanie.pl

Pensjonat Na Palach


Położony nad samym jeziorem, na plaży w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Przepiękna panorama na całe Jezioro Głębokie. 

 

Dysponuje 50 miejscami noclegowymi w pokojach 2-osobowych. Tak przygotowany obiekt może przyjąć nie tylko zorganizowane grupy młodzieży szkolnej, uczestników spływów kajakowych rzeką Obrą czy rajdów rowerowych, ale także indywidualnych turystów. Głębokie jest idealnym miejscem odpoczynku , a jednocześnie wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania wielu walorów Ziemi Lubuskiej. Do najbardziej atrakcyjnych miejsc można zaliczyć:

  • Międzyrzecki Rejon Umocniony - potężny system fortyfikacji wybudowany przez Niemców w latach trzydziestych obejmujący dziesiątki potężnych, żelbetonowych obiektów, kilometry podziemnych korytarzy oraz całe systemy zapór i kanałów wodnych.
  • Pocysterski Klasztor w Paradyżu-Gościkowie założony w 1230 roku.
  • Ruiny Zamku w Międzyrzeczu z czasów Kazimierza Wielkiego
  • Sanktuarium Maryjne w Rokitnie Serdeczne zapraszamy również na spływy kajakowe po rzekach i jeziorach Ziemi Lubuskiej. Ich trasy przebiegają przez piękne lasy, w pobliżu pomników przyrody. Zróżnicowany układ terenu (doliny, jary, wąwozy) pozostawiają w pamięci turystów niezapomniane wspomnienia. To tylko niektóre z wielu ciekawych propozycji czekających na naszych gości.

 

ZAPRASZAMY !!!

OŚRODEK AGROTURYSTYCZNY GORZYCA


www.miedzyrzecz.spanie.pl

Dysponuje 50 miejscami noclegowymi ze wspólnym węzłem sanitarnym, kuchnią (możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków lub korzystania z menu restauracji „Duet”) i polem namiotowym. Tak przygotowany obiekt może przyjąć nie tylko zorganizowane grupy młodzieży szkolnej, uczestników spływów kajakowych rzeką Obrą czy rajdów rowerowych, ale także indywidualnych turystów. Gorzyca jest idealnym miejscem odpoczynku , a jednocześnie wspaniałą bazą wypadową do zwiedzania wielu walorów Ziemi Lubuskiej. Do najbardziej atrakcyjnych miejsc można zaliczyć:

*
Międzyrzecki Rejon Umocniony - potężny system fortyfikacji wybudowany przez Niemców w latach trzydziestych obejmujący dziesiątki potężnych, żelbetonowych obiektów, kilometry podziemnych korytarzy oraz całe systemy zapór i kanałów wodnych.
*
Pocysterski Klasztor w Paradyżu-Gościkowie założony w 1230 roku.
*
Ruiny Zamku w Międzyrzeczu z czasów Kazimierza Wielkiego
*
Sanktuarium Maryjne w Rokitnie Serdeczne zapraszamy również na spływy kajakowe po rzekach i jeziorach Ziemi Lubuskiej. Ich trasy przebiegają przez piękne lasy, w pobliżu pomników przyrody. Zróżnicowany układ terenu (doliny, jary, wąwozy) pozostawiają w pamięci turystów niezapomniane wspomnienia. To tylko niektóre z wielu ciekawych propozycji czekających na naszych gości.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Odsłon: 15943

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *