menu

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE DOLINA BOBRÓW noclegi Wólka Dłużewska, Agroturystyka

Opis obiektu:

ospodarstwo agroturystyczne "Dolina Bobrów" położone jest na skraju wioski Wólka Dłużewska w pobliżu lasów w Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu. Niedaleko znajdują się stawy rybne oraz rzeka Świder. Sprzyja to organizowaniu wycieczek pieszych i rowerowych oraz przyciąga amatorów kąpieli i miłośników wędkarstwa. Jest to również doskonałe miejsce do odpoczynku dla matek z dziećmi. Istnieje także możliwość zabrania ze sobą zwierząt domowych. W gospodarstwie można kupić świeże mleko, jaja, przetwory mleczne, domowe wędliny i inne wytwarzane tu produkty spożywcze.
Dom Dla gości udostępniono całe piętro nowego domu, gdzie do dyspozycji są:

4 pokoje 1,2,3,4-osobowe (15 łóżek)
2 łazienki
kuchnia
pokój dzienny

Przewidziano także osobne wejście dla agroturystów.
Dom otoczony jest pięknym, zadbanym i przestronnym ogrodem, w którym na uwagę zasługuje uroczy skalniak oraz oczko wodne. W ogrodzie urządzono plac zabaw z huśtawkami i piaskownicą dla dzieci oraz przygotowano miejsce do zorganizowania ogniska lub grillowania. Od strony ogrodu znajduje się również altanka z ławeczkami i stolikiem.


nowa strona: www.dolinabobrowa.pl

Cennik

Oprócz gwarancji doskonałego wypoczynku w komfortowych warunkach i bliskim kontakcie z naturą, atut oferty stanowi wyjątkowo atrakcyjna cena za nocleg już od 25 zł dla dzieci do 35 zł dla dorosłych. DZIECI 25 zł
DOROŚLI 35 zł
W przypadku programów "zielona szkoła" cena każdej imprezy jest ostatecznie kalkulowana indywidualnie w zależności od dokładnego zakresu świadczeń i liczby uczestników. Warunkiem sprzedaży imprezy turystycznej jest złożenie przez Klienta zamówienia na jej realizację, zawarcie umowy oraz przedstawienie listy uczestników z wyszczególnieniem imienia, nazwiska, daty urodzenia i adresu miejsca stałego zameldowania każdej z osób.

Atrakcje turystyczne

Wólka Dłużewska położona jest nad malowniczą rzeką Świder w gminie Siennica. Są to tereny o wysokich walorach przyrodniczych i krajbrazowych. W Nadwiślańskim Obszarze Chronionego Krajobrazu, obejmującym m.in. gminę Siennica, w odległości 1 km od gospodarstwa znajdują się rezerwaty przyrody "Wólczańska Góra" i "Świder", założone w 1978 roku. Rezerwat geologiczny "Wólczańska Góra" o powierzchni 4,7 ha obejmuje ochroną fragmenty piaskowo-żwirowego ozu w Wólce Dłużewskiej oraz malownicze wzgórza nad rzeką Świder. Większy, rozciągający się na obszarze 238 ha, rezerwat krajobrazowy "Świder" ma na celu zachowanie naturalnego charakteru dolin rzek Świder i Mienia tworzących liczne przełomy, zakola i wodospady oraz nadbrzeżnej roślinności i bogatej fauny wodnej. Można tu spotkać m.in. zimorodka, jaskółkę brzegówkę, wydrę, łasicę, gronostaja, a także podziwiać majestatyczne grzybienie białe. Gmina Siennica posiada wiele zabytków. Mależy tu wymienić przede wszystkim zespoły dworskie w Bożej Woli, Dłużewie, Grzebowilku i Kątach Zdroju oraz Zespół Klasztorny z XVIII w. w Siennicy. Nieopodal Wólki Dłużewskiej, w miejscowości Budy Wielgoleskie oddalonej od gospodarstwa o 4 km, znajduje się też Sanktuarium Maryjne będące znanym ośrodkiem ruchu religijnego.

Odsłon: 18822

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *