menu

Apartamenty ZAMKOWA noclegi Krynica-Zdrój, Apartamenty

Opis obiektu:


Apartamenty "Zamkowa" znajdują się w Krynicy-Zdrój przy ul. Zamkowej 16, w centrum miasta, w cichej, spokojnej okolicy, w sąsiedztwie lasu.
Z domu, w którym znajdują się cztery apartamenty rozciąga się przepiękny widok na panoramę Krynicy oraz Górę Parkową.
Jest to doskonałe miejsce dla miłośników natury pragnących zamieszkać w centrum Kurortu (piesze dojście do Starego Domu Zdrojowego, Deptaka i Pijalni Głównej zajmuje 7 min.).
Dodatkowym atutem domu jest duży ogród na działce o powierzchni 2300m2, dający możliwość odpoczynku na świeżym powietrzu, zabaw dla dzieci oraz grillowania.
Dla gości zarezerwowane są miejsca parkingowe.
Zapraszamy do :"Panoramicznego""Widokowego"Słonecznego"apartamentu.Są to apartamenty 6 osobowe o powierzchni 50 m2 każdy. Apartamenty są  słoneczne, dobrze doświetlone, z dużymi przestrzennymi oknami.Apartament Panoramiczny wyposażony jest dodatkowo w klimatyzację. Z okien z południowej strony, rozciąga się widok na panoramę Krynicy, Pijalnię Główną . Przysłonięty drzewami zabytkowy Stary Dom Zdrojowy i Góra Parkowa. Ze wschodniej strony działki  - las,idealne miejsce do odpoczynku.
Apartamenty składają się z przedpokoju, kuchni, salonu i sypialni. Salon i sypialnia posiadają oddzielne balkony. W sypialniach znajdują się: łoże małżeńskie (160x200), szafa i sprzęt grający. Salony wyposażone są w  2 wygodne, rozkładane sofy , 2 fotele, ławę i TV sat. Kuchnia jest wyposażona i posiada: lodówkę, kuchenkę elektryczny, czajnik, kuchenkę mikrofalową, komplet naczyń, talerzy, kubków  sztućców oraz duży stół. W łazience do dyspozycji gości jest umywalka, WC, wysoki ręcznikowiec oraz kabina prysznicowa.W ofercie znajduje się także "Mini Apartament"i Apartament w Muszynie-Zdrój oddalonej od Krynicy o ok.10km.Bliższe szczegóły znajdziecie P-stwo na 
naszej stronie internetowej www.apartamentyzamkowa.pl.Tam znajdziecie P-stwo Galerię aktualnych zdjęć,cennik na poszczególne apartamenty,kalendarz rezerwacji i inne niezbędne dane do zarezerwowania .Kontakt e-mailowy do nas [email protected] +48604433885.Wynajmujący jest zarejstrowany w Urzędzie Miejskim w Krynicy-Zdróju ul.Kraszewskiego 7 tel.18 472-55-28, pod nazwą PHU "IZODOM" Soja Ryszard, gdzie odprowadza opłatę uzdrowiskową .Pobyt powyżej 7 dób -stosujemy upusty do negocjacji.
Przelew  30% zaliczki prosimy dokonać na nr konta:
ING Bank Śląski
10 1050 1722 1000 0023 4698 2081
PHU"Izodom" Soja Ryszard
Nawojowa 751
33-335 Nawojowa.
W treści podając :Imię nazwisko,okres pobytu i nazwę apartamentu.

Cennik

Apartament Panoramiczny 170-220zł/doba za 4-6osób
Apartament Widokowy 150-200zł/doba za 4-6osób
Apartament Słoneczny 150-200zł/doba za 4-6osób
Apartament MINI 80-150zł/doba za 3osoby
Okres sylwestrowy Apartament MINI 150zł/doba
Apartament w Muszynie 25zł/doba za osobę
Okres sylwestrowy dla Ap.Widokowego i Słonecznego 300zł/doba
Okres sylwestrowy dla Ap.Panoramicznego 320zł/doba

Pobyt powyżej 7 dób stosujemy upusty do negocjacji.Cennik
Ap.MINI dotyczy 2osób + 1dziecko.

Cennik Apartamentów Panoramicznego, Widokowego, Słonecznego
dotyczy 4 osób + dodatkowe 2 osoby po 25,00 zł"

Obiekty w pobliżu

Odsłon: 53989

Zobacz położenie tego obiektu na mapie

Zapytaj o nocleg

Imię i nazwisko: *
Rezerwacja od: * Wybierz datę
Rezerwacja do: * Wybierz datę
Ilość osób: *
Ilość pokoi: *
Numer telefonu:
Adres e-mail: *
Inne uwagi:
Przepisz kod z obrazka: *